Atatürk Havalimanı Günlük Kiralık Daire

Atatürk Havalimanı Günlük Kiralık Daire

İstanbul yılda yaklaşık 60 milyon kişiye uçuş imkanı sağlayan Atatürk Airport’a sahip. Bu nedenle gelen misafirlerin kısa süreli aktarma uçakları dolayısıyla o süre zarfı içinde dinlenmek istemelerini konu alarak işleme geçtiğimiz Atatürk Havalimanı Günlük Kiralık Daire projemizle hizmetinizdeyiz.

Yaklaşık 2 yıldır faailyette bulunanan Atatürk Havalimanı Günlük Kiralık Daire sürekli yurt dışı ve yurt içi misafirlere ev sahipliği yaparak insanların dinlenmelerine ve mutlu seyahat etmelerine bir nebze yardımcı olmaktadır.

Anadolu insanları olarak tabiki otel ve diğer konaklama alanlarına alışkın değiliz. Bize ev hayatı daha makbul geliyor. Bu nedenle Atatürk Havalimanı Günlük Kiralık Daire sizlere bu hizmeti sunuyor.

Diyelim ki aktarma uçağınıza 8 saat bir süre var. Hemen bizi arıyorsunuz size bir konum gönderiyoruz ve ya yol tarifi ile yardımcı olarak sizleri Atatürk Havalimanı Günlük Kiralık Daire tesisimize getiriyoruz. Sonra güzel bir karşılama ve şık dizayn edilmiş içersinde bulunan birçok gereksiniminizi karşılayacak ücretsiz araç gereçlerle donatılmış full eşyalı dairemize eşlik ediyoruz.

Daha sonra yeme-içme konusunu ele alarak Atatürk Havalimanı Günlük Kiralık Daire İstanbulun her yerinden sipariş alabilecek bir konumda olmakla birlikte etrafında bulunan birçok et restoranı  ve vejeteryan restoranları hiç yorulmadan bu ihtiyacınızı karşılayabileceksiniz.

Ayrıca 7/24 açık olan yiyecek ve içecek servisimizle dairelerinize istediğiniz zaman ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Atatürk Havalimanı Günlük Kiralık Daire bu gün çok ilerde bir misyona sahip olmakla birlikte sizleri de misafir etmek ister.

Daire içinde mobilyaları yanısıra  istediğiniz biçime sahip yatak bulunmaktadır. Kendine ait duşakabin ve lavabosu vardır. Led tv uydu yayını ayrıca Çalışma masası ve diş fırçası setinden tutun ayakkabı cilasına kadar her türlü gereksinimi karşılayacak araç ve gereçlere sahiptir.

Hemen şimdi Atatürk Havalimanı Günlük Kiralık Daire arayın ve kendi dairenizi rezerve ederek mutlu bir konaklama geçirin.

Teşekkürler ,

oda-9

Saray odası
Saray odası

kahvalti kahvalti-2

admin
admin

2 Yorum

Leyla

İyi akşamlar,4 kişilik oda fiyatlarınızı oğrenebilirmiyim

cevap
    admin

    4 kişilik odalarımız bulunmamaktadır. ikişer kşilik iki tane oda verebiliriz.

    cevap

Bir Yanıt Yaz veya Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir