Beşyol Günlük Kiralık Ev

BEŞYOL GÜNLÜK KİRALIK EV ve DAİRELER

Beşyol havaalanına sadece 4 km olup genellikle alışveriş ve yiyecek içecek sektörünün bulunduğu bölgededir. Genellikle havalimanından gelen misafirler beşyolda alışverişini veya ülkemizin lezzetli yemeklerinden tatmak için uğradığı bölgedir. Beşyol Sefaköy semtinde yer almaktadır.

Beşyol Günlük Kiralık Ev sizlere ev sahipliği yapmak için bölgedeki en güzel konumlarda yer almaktadır. Evlerimiz genelde restaurant üstlerinde bulunduğu için sadece merdivenlerden inip yemeğinizi yiyebilir tekrar evinize çıkabilirsiniz. Ayrıca aktarmalı uçaklardan dolayı yorgun düşmüş hareket edecek haliniz kalmamışsa, ”kapıcı” servisimizde bulunmaktadır siparişlerinizi kapıcı arkadaşa verebilir ve evinize temin edebilirsiniz.

Beşyol Günlük Kiralık Ev full eşyalı amerikan mutfak olup içindeki bütün beyaz eşyaları sıfır dizayn edilmiştir.

evlerimiz ses yalıtımı ve ısı yalıtımıyla donatılmıştır. Ne kadar dışarısı gürültülü olsa da evinizde çıt sesi duymayacak kadar etkili bir ses yalıtımı ile donatıldı. Ayrıca içerdeki sıcaklık veya soğukluk dışarı aktarılmamaktadır.

Beşyol Günlük Kiralık Ev kendisine has dizayn edilmiş banyosu ve tuvaletiyle sizlere konfor sağlamakta aynı zamanda hijyeni en ön planda tutarak titizlik ile sizlere hizmet vermektedir.

Beşyol Günlük Kiralık Ev yangın merdiveni ve asansöre sahiptir. Ayrıca konumu metrobüse sadece 2 dakika yürüme mesafesi  merkez caddesinde bulunmaktadır. Aynı zamanda balkonunda oturup şehir manzarasıyla bir güzel kahve içme imkanı bulunmaktadır.

Beşyol Günlük Kiralık Ev mevcut olan fiber internet sayesinde online olabilir haberler veya sosyal medyanızı takip edebilirsiniz.

Aktarmalı uçuşlarınız arasında dinlecek ve kendinizi evinizde hissetirecek bu hizmet size sadece bir telefon kadar uzaklıktadır. Hemen arayıp rezervasyonunuzu yapın güzel evimizi size teslim edelim.

Beşyol Günlük Kiralık Ev her gün detaylı olarak temizlenip hizmete açık bir hale getirilmekte aynı zamanda sırf sizlere mahcup olmamak için temizlendikten sonra iki defa kontrol edilmektedir.

Teşekkürler İyi Günler001

 

admin
admin

2 Yorum

Atakan

İyi günler yenibosnadaki daireniz 1+0 sabah 9 da girip akşam 10 da çıkış yapılacaktır gün içinde fiyat nedir öprenebilirmiyim iyi günler tekrardan

cevap
    admin

    100 tl ücrete tabidir.

    cevap

Bir Yanıt Yaz veya Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir