Yenisna günlük kiralık daireler

Yenibosna Günlük Kiralık Daire En Uygun Fiyatlara Burada!
Günlük kiralık daire, konaklama sektörünün tartışmasız öncüsü haline geldi. Stüdyo, 1+1, 2+1 ve dublex dairelerle, kendi evinizin rahatlığını sunuyor.

2 ay önce
Günlük kiralık daire, konaklama sektörünün tartışmasız öncüsü haline geldi. Stüdyo, 1+1, 2+1 ve dublex dairelerle, kendi evinizin rahatlığını sunuyor. Yenibosna günlük kiralık daire hizmeti veren firmalarından farklı olarak konumu itibari ile Tüyap fuar merkezi yanında olma özelliğini fırsata çevirmiş. Tuyap kongre merkezinde fuara katılan firmaların üst düzey yöneticilerine 2010 yılından beri 5 Yıldızlı otel konforunu çok daha uygun fiyatlardan sunmaktadır. Ayrıca yurtdışından gelecek olan müşterilerde düşünülmüş. Booking, Expedia, Hrs, Agoda gibi küresel çaplı firmalardan da rezervasyon kabul etmektedir.

Daireler ultra lüx olup residence daireleridir. Klima, wifi, buzdolabı, ocak, kablo tv, otopark, güvenlik vb birçok özelliğe sahiptir. Haftanın 7 günü 24 saat hizmet veren firmayı günün her saatinde arayarak rezervasyon yaptırabilir, detaylı bilgi alabilirsiniz. İstanbul’un nezih ilçesi Beylikdüzü’nde bulunan firma ulaşım kolaylığıylada dikketleri üzerine çekiyor. Beylikdüzü Tüyap Fuar Merkezi ve metrobüs sondurağa 100 mt mesafededir.

Günlük kiralık daire sektöründe aranan hemen hemen her özelliğe sahip olan firma temizlik ve düzen konularında da farklılık gösterdiği bir gerçektir. Dairelerin günlük temizlikleri ve bakımları düzenli bir şekilde yapılmaktadır.

Ayrıntılı bilgi için adresini ziyaret edebilirsiniz.

Airport Best Suites özel günleriniz için özel süsleme hizmeti sunuyor. Doğum günü, evlilik yıldönümü sevgililer günü, arkadaş toplantıları, vb. günlerinizde, sizler için ayrılan daire özel olarak süslenir. Bir telefon kadar yakınınızda olan Airport Best Suites Konaklama haftanın yedi günü yirmi dört saat hizmet vermektedir. Günün her saatinde arayabilir rezervasyon yaptırabilir detaylı bilgi alabilirsiniz.

admin
admin

Yorum Yok

Bir Yanıt Yaz veya Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir