Nish İstanbul Günlük Kiralık Daireler

İstanbul’un en büyük havalimanına yakkalışk 1.5 km olan Nish İstanbul Günlük Kiralık Daireler olarak siz değerli misafirlerimize ev sahipliği yapmak isteriz. Amacımız sizleri kendi eviniz gibi konforlu ve rahat hissettirmektir. Nish İstanbul Günlük Kiralık Daireler ayrıca her ay farklı iş sektörünün katılımıyla güncellenen CNR expo fuarına en yakın konaklama merkezidir. Dairelerimizden kısaca bahsetmek gerekirse kişisel gereksinimlerin karşılanması için elimizdeki teknolojinin en son litaretürünü kullanarak dizayn ettiğimiz daireler ilk bakıştan son gününüze kadar sizleri etkisi altına alacaktır. Nish İstanbul Günlük Kiralık Daireler olarak çok yeni olduğumuz için misafirlerimizle kaynaşmayı ve onların istek ve arzularını yerine getirmeyi kendimize görev olarak benimsemiş bir çalışan kadromuz bulunmaktadır. Nish İstanbul bloklarımızın şık dizaynı Yenibosna ve Sefaköy semtinden rahatlıkla fark edilmektedir.

Nish İstanbul Günlük Kiralık Daireler aynı zamanda kusursuz içeriği ile 7 gün 24 saat boyunca servise açıktır. Güvenlik sistemi 24 saat koruma altında olduğunuzu güvenle belirtmekteyiz. Çeşitli transfer hizmetlerimizin de bulunuğunu söylemek isteriz. Örneğin; Havaalanına gidiş ve geliş gibi ve ya Fuar alanına gidiş geliş gibi belirli saatler arası ulaşımda sizlere kolaylık amaçlı kalkış yapar araçlarımız mevcuttur.

Nish İstanbul Günlük Kiralık Daireler yanı sıra ofislerimizde bulunmaktadır. Nish İstanbul Ofis olarak kullanabileceğiniz belirli kapasiteye uygun olan kiralık ve satılık bussines class mekanlarımız bulunmaktadır.

Nish İstanbul Ofisleri iş yapılacak ortama müsait olması için gerekli testler sonucunda hazırlanan bu mekanlar her şirket ve ya işletmeye ait olarak m2 hesabına göre uygun ofisler içermektedir.

Sonuç olarak Nish İstanbul Günlük Kiralık Daireler ve Nish İstanbul Ofisleri olarak siz değerli iş adamları ve ya kendini evinde hissetmek isteyen konuklarımızı elimizden geldiğince memnun etmek ve iyi bir deneyim sağlamak için çalışmaktayız.

Bizim amaclarımızdan birisi de misafirlerimize insan yoluyla reklam yapmaktır. Bizden mutlu ayrılan çok misafirimiz diğer insanlara bu deneyimden bahsederek sizleri bizlere yöneltmektedir.

 

 

 

admin
admin

2 Yorum

Turgut

2+1 10 agust giriş 14 çıkış daire arıyorum

cevap
    admin

    maalesef 2+1 dairemiz bulunmamaktadır, isterseniz yan yana iki adet stüryo daire verebilirim

    cevap

Bir Yanıt Yaz veya Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir