Şirinevler Günlük Kiralık Daire

Şirinevler Günlük Kiralık Daire,

Şirinevler mevkiisi bildiğimiz üzere  Atatürk Hava Alanı’na en yakın merkezi yerleşim semtlrinden birisidir. Şirinevler bu mevki bakımından her gün çok sayıda farklı kültür ve değerlere sahip insanlara ev sahipliği yapıyor. Peki bu nasıl oluyor.

-Oteller

-Moteller

-Hosteller

-Şirinevler Günlük Kiralık Daire’ler

Oteller;

Özellikle turistlerin akın ettiği havaalanına yakın olan bu bölgede oteller genelde yabancı misafirlerimize ev sahipliği yapmaktadır. Şirinevler akşamları kurulan yiyecek ve içecek aparatları hariç el ile yapılmış özel sanatların pazarlarıda bulunmaktadır.

Şirinevler Günlük Kiralık Daire olarak hizmet vermeye başladığımız 2016 yılı içersinde ülkemize gelen misafirlerden çoğuna Türk kültürüyle döşeli dairelerimizden vererek onlara kültür aşılaması yaparak yeni nesil için turistlerin aklında yer edinmekle işe başlamış bulunmaktayız.

Şirinevler Günlük Kiralık Daire derken ilk akla gelen Şirinevlerdeki kötü bakımsız bir hal içersinde olan daireler değil de bizim daha çok öne sürdüğümüz kaliteli ve lüks hizmet veren dairelerimizle hizmetinizdeyiz.

Genelde misafirlerimizin memnuniyeti üzerine akılda kalan bir misyonumuz bulunmaktadır. Dairelerimiz kendine has tasarımı gün geçtikçe ilgi odağı olmaktadır.

Sadece bir telefon uzağınızdayız.

Şirinevler Günlük Kiralık Daire her gün 24 saat açık ve tecrübeli kadro elemanlarıyla dairelerinizden hiç dışarı çıkmadan servisimiz dahilinde konaklayabilirsiniz.

Şirinevler Günlük Kiralık Daire adında genelde özel günleriniz içinde sizlere yardımcı olacağız. Kutlama gibi etkinlliklerde dairelerinizi süsleyip sizlere sürprizler hazırlıyoruz. Bu sürprizlerde gerekli titizlik ve incelikle işlerimizi yapıyoruz.

İstanbul’da havaalanına en yakın olan semtlerden ikisi yenibosna ve şirinevler’de çok iyi bir konuma sahiptir.

Kahvaltı; Ekstra hizmetlerimizden birisi olup ister dairenize isterseniz kahvaltı salonumuzda bu hizmeti sağlayabiliriz. Kahvaltımız klasik Türk kahvaltısıdır. Peynir çeşitleri, kızartmalar, meşrubatlar gibi daha bunun gibi bir çok yiyecek çeşitleriyle birliktedir.

Şirinevlerde bulunan mevkiimizde isterseniz akşamları  arkadaşlarınız ve ailelerinizle birlilkte vakit geçireceğiniz kafe ve restorantlar bakımından zengin bir yerde bulunmakayız.

Teşekkürler.

 

 

 

 

admin
admin

Yorum Yok

Bir Yanıt Yaz veya Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir