Yeşilköy Günlük Kiralık Daire

Yeşilköy hepimizinde bildiği üzre Bakırköy’e bağlı bir semttir. Bu semt İstanbulun neredeyse bütün semtlerine transit bir noktada ve ulaşım için mükemmel bir konumdadır.

Karayolları ve hava yolu taşımacılığı için son derece uygun bir bölgedir. Bölgede Atatürk havaalanı yer almaktadır.

Yeşilköy sadece seyahat ve ulaşım için gelişmemiş ve aynı zamanda ticaret merkezlerininde durağı olmuştur. Bir önce ki yazımızda da belirttiğimiz üzre Cnr Expo Dünya ticareti fuar merkezide bu semt içerisinde yer almaktadır.

Otel ve konaklamacıların vazgeçilmezi olan Yeşilköy Günlük Konaklamacı firmalarında en büyük tercihleri arasında yer almaktadır.

Bu bakımdan otel ve apartlar olduğu kadar Günlük kiralıkçı esnaflarda bu semt içerisinde yer almakta bolca yer almaktadır.

Son zamanlarda ekonomik ekonomik sıkıntılardan dolayı ülke içerisinde yabancı sermaye araçları oldukça yüksek miktarda artış göstermiş vaziyettedir.

Bu duruma neden olarak hayatımızın her alanında ekonomik yükselmeler yer almıştır.

Konumuz konaklama ve günlük kiralık daireler olduğu için sizlere kendi sektörümüz adına örnekler vermek istiyorum.

 

Örneğin; bu ekonomik yükselişler ve ekonomik krizler büyük esnafları oldukça ileri derecede zarara uğratmış durumdadır. Bu durumdan günlük kiralıkçı esnaflarda etkilenmiştir fakat büyük konaklamacı firmalar kadar değil,çünkü büyük hizmet sağlayan ve aylık ciro bakımından oldukça yüksek miktarlara sahip olan otel,rezidans,villa,yalı,köşk gibi konaklama hizmetinde kullanılan taşınmaz demirbaşların çok büyük giderleri ve masrafları vardır.

Bu durum mecburi olarak giderleri karşılama adına fiyatları ve konaklama hizmetini maddi açıdan fazlalandırmaktadır.

Fakat günlük kiralık sektörü yukarıda belirttiğim konaklama demirbaşlarına göre daha uygun bir fiyat içermektedir. Günlük kiralık bir daire’de uygun fiyata yüksek bir hizmet alabilirsiniz.

Yeşilköy içerisinde toplanan günlük konaklamacılar müşterilerine son derece büyük hizmet memnuniyeti sağlamaktadır.

 

Yeşilköy ticaret,turizm ve tarih bakımından oldukça zengin bir bölgedir. Bölge içerisinde tarihi açıdan yüksek ve milli maneviyat olarak değerli tarihi alanlar mevcuttur.

 

Bunlar;

 

– Ayastefanos Rus Abidesi

– Anıtın yeri

– Tarihi Bakırköy Tren İstasyonu

– Türk sinema tarihinin ilk belgesel filmi

– Yeşilköy (AYASTEFANOS) Feneri

– İlk Ziraat okulu

 

gibi önemli tarihi eserler bu semt içerisinde yer almaktadır.

 

Bu tarihi alanları görmek ve gezmek için gelen yerli ve yabancı turistler yaz aylarında oldukça büyük bir artış göstermektedir.

Ziyaret için gelen turistler büyük otellerden kaçınmış ve günlük konaklamacı firmaları tercih etmiştir. Bu turistlerin büyük otellerden kaçınmalarnın en büyük nedeni piyatlandırma olmuştur.

Yeşilköy ulaşım bağlantı yolları arasında yer almaktadır. Marmaray,Atatürk Hava Limanı,E-5 gibi önemli ulaşım yolları Yeşilköy sınırları içerisinde bulunmaktadır.

Günlük kiralık sektöründe büyüme yaşayan Yeşilköy ziyaretçiler tarafından hoş bulunmakta ve günlük ziyaretçi müşteriler için son derece faydalı olduğu bilinmektedir.

 

Günlük kiralık daireler fiyat,ulaşım,hizmet,hijyeniklik,kalite bakımından büyük standartlara sahiplerdir. Tercih edilmelerinde ki en büyük neden ise fiyat ve ulaşımda kolaylık olmuştur.

Yeşilköy Günlük Kiralık Daire için sayfamızan faydalanabilirsiniz.

admin
admin

Yorum Yok

Bir Yanıt Yaz veya Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir